Favs etc.

Paris Hilton kandiduje na prezidentku USA

8. srpna 2008 v 19:22 | Jane Antoni
Před časem se snažil republikánský prezidentský kandidát John McCain zdiskreditovat svého demokratického protivníka Barracka Obamu klipem, ve kterém použil záběry Paris spolu s Britney a právě Obamou. Spot doplnil komentářem: "...největší celebrita na světě, ale je schopen nás vést?"
To stačilo, aby Paris přivedl na zdánlivě šílený nápad. Chopila se ho s překvapujícím vtipem a ironií, kterou bychom od blondýny a profesionální celebrity jejího formátu rozhodně nečekali, a ostře vytáhla proti McCainovi.
V úterý odvysílaly hlavní zpravodajské kanály dvouminutový klip, ve kterém 27letá dědička hotelového impéria ohlašuje svou kandidaturu na prezidentku Spojených států.
Na začátku klipu označuje 71letého McCaina za nejstarší celebritu na světě. "..je super starý. Je dokonce tak starý, že pamatuje doby, kdy tanec byl hřích a pivo se podávalo v hliněných korbelech," říká Paris v projevu, který jí napsal televizní komediální scénárista Chris Henchy.
foto: whudat.com

Kdo se vám z nich nejvíc líbí #4

13. července 2008 v 20:30 | JuanYs
MŮJ NÁZOR: Louis Vuitton ♥♥♥♥♥ (samozřejmě :D)
TIP VÍTĚZE ANKETY: Louis Vuitton (skoro dycky si tipuju svého favorita i na vítěze :D TRAPAS :D)

Kdo se vám z nich nejvíc líbí #3

10. července 2008 v 8:51 | JuanYs
MŮJ NÁZOR: Lacoste♥
TIP VÍTĚZE ANKETY: Nike :P
Tak kdo je nej?
(celý článek)

Kdo se vám z nich nejvíc líbí #2

24. června 2008 v 21:04 | JuanYs
MŮJ NÁZOR: Zoufalé manželky♥
TIP VÍTĚZE ANKETY: Zoufalé manželky
Jaký seriál máte z těchto nejraději?

Eva Longoria v Cannes

20. května 2008 v 17:23 | JuanYs
Tak Eva má sice úžasný vkus ae tohleto jsou upe bombový šatyStrašně se mi líbejA jí to v nich sluší hrozně mocJe škoda že tam není s Tonym, ale ten jí zas dělá hrozně malouOna s těma svýma..157 cm (?) nebo kolik máOpravdu krásnýa ty make-up je taky úžasnej
Eva Longoria
 
 

Reklama